تجارت آهن

انواع طرح ها و شیوه های ایرانی نقاشی


تکنیک color wash

در این روش هم‌زمان با رنگ آمیزی ساختمان بافت هم ایجاد می‌شود. برای انجام این کار با برس رنگ‌های مختلف را به‌صورت نامنظم بر روی دیوار پخش می‌کنند. ترکیب رنگ‌ها و کم و زیاد بودن این ترکیب، کاملاً دلخواه شما است.
ایجاد بافت با مولتی‌کالر
از طرح‌های جدید نقاشی ساختمانی می‌توان به رنگ‌آمیزی با مولتی‌کالر اشاره کرد که به راحتی و سریع با اسپری قابل اجرا است. مولتی‌کالر پس از اجرا به صورت رنگ زمینه با رگه‌هایی از رنگ‌های مختلف دیده می‌شود.
رنگ‌آمیزی ساختمان متالیک
رنگ‌های متالیک ایده آل فضاهای مدرن و لوکس هستند. این رنگ‌ها روی دیوار ظاهری فلز مانند به وجود می‌آورند البته بهتر است در بخش محدودی از دیوارها استفاده شود تا جلوه خاص خود را داشته باشد.
تکنیک پاششی
تکنیک پاششی و رقیق کردن رنگ با آب از طرح‌های جدید رنگ آمیزی منزل به‌خصوص دیوارهای سالن پذیرایی است. با این روش سطح رنگ شده مانند طرح سنگ مرمر می‌شود. گاهی این روش را روی بوم نقاشی اجرا می‌کنند و پس از خشک شدن روی دیوار مورد نظر می‌چسبانند که طرحی شبیه کاغذدیواری به دست می‌آید.
رنگ سایه روشن
روش رنگ‌آمیزی سایه روشن روشی کاملاً مدرن برای رنگ‌آمیزی و تغییر حال و هوای خانه است. در این روش رنگ‌آمیزی طیف رنگی به وجود می‌آید. به صورتی از پایین دیوار به سمت بالا از شدت تیرگی رنگ کاسته می‌شود. این‌که این طیف رنگی بدون مرز باشد یا مرز مشخصی داشته باشد به سلیقه خودتان بستگی دارد.
رنگ آمیزی ساختمان با اکلیل
رنگ‌آمیزی دیوارهای منزل با اکلیل یکی روش‌های ابتکاری است که سبب زیبایی و درخشانی منزل شما خواهد شد. با این کار تغییر دکوراسیونی فوق‌العاده‌ای به‌خصوص در سالن پذیرایی شاهد خواهید بود. اکلیل‌های مخصوصی برای این کار وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را از رنگ فروشی ها بخرید.
+ نوشته شده در چهارشنبه 4 تير 1399ساعت 16:11 توسط lemon | | تعداد بازدید : 40

× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما استانبول تهران