تجارت آهن

فروش لوله مانیسمان

فروش لوله مانیسمان به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می پذیرد. شما می توانید لیست قیمت لوله مانیسمان شرکت های مختلف را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها روزانه آپدیت شده و برای اطلاع بیشتر و آگاهی از قیمت می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید. این شرکت تخصصی آهن از سال 87 توانسته با کادر مجرب و متخصص ، جواب گوی بسیاری از نیاز بازار آهن تهران و ایران باشد و در این راه تجارب زیادی را کسب نماید. در این سایت می توانید مطالب تخصصی درباره آهن، نمودارهای روند تغییرات قیمت انواع لوله ها،.جداول وزنی را مشاهده نموده و با کارخانه های مطرح این حوزه آشنا شده و آگاهانه خرید نمایید.


قیمت روز لوله مانیسمان

قیمت روز لوله مانیسمان با وجود بالارفتن قیمت لوله های مختلف، به دلیل تولید قسمت عمده این لوله در چین، افزایش قیمت لوله مانیسان کمتر از لوله های دیگر بوده است. قدرت بالای تحمل لوله مانیسمان در برابر تغییرات دما،فشار زیاد، استحکاک و ضربه با سالها تجربه ثابت شده است. شرکت فروش آهن با دارا بودن متخصصان متعهد در ارائه مشاوره به صنایع مختلف، سابقه درخشانی دارد. این شرکت عاملیت فروش انواع لوله های فولادی، آهنی، مانیسان و ..... و دیگر محصولات فولادی را دارا بوده و آماده ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان است.


مشخصات فنی لوله مانیسمان

مشخصات فنی لوله مانیسمان شامل طول و قطر و سایز آن است. لوله مانیسان در مقابل تغییرات دمابسیار مقاوم بوده و نسبت به بسیاری از لوله های دیگر فشار و ضربه بیشتری را تحمل می نماید. به همین دلیلی این لوله در بسیاری از صنایع و کاربردهای شهری مورد استفاده قرار می گیرد.این لوله در سایزهای “ 1/2 تا “36 اینچ در کارخانه ها تولید می گردد.این لوله ها اتصالات مخصوص به خود لوله مانیسمان را دارند و با جوش طرفین زانو به لوله وصل می گردند.

+ نوشته شده در شنبه 4 مرداد 1399ساعت 17:19 توسط lemon | | تعداد بازدید : 37

× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما استانبول تهران